Через ревнощі до дружини підозрюваний облив транспортний засіб легкозаймистою речовиною та підпалив його.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Злочин стався 17 серпня в одному із селищ Дніпровського району. Під час зʼясування обставин встановлено, що вночі зловмисник підійшов до авто, яке було розташоване неподалік території приватного домоволодіння, та підпалив його.
На місці злочину працювала слідчо-оперативна група Дніпровського РУП №2. У результаті оперативних заходів правоохоронці встановили, що до злочину причетний 51-річний містянин.
За погодженням із Царичанським відділом Слобожанської окружної прокуратури слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу) КК України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.
Також “Особи” повідомляли: З невідомих причин молодий криворіжець підпалив дві автівки в Одесі.



















