Новини

На Дніпропетровщині чоловік виростив коноплі на 400 тисяч гривень

У Дніпропетровській області затримали чоловіка, який вдома виростив коноплі на 400 тисяч гривень.

249Переглядів

На території домоволодіння 40-річного чоловіка правоохоронці виявили та вилучили понад 30 кущів конопель, а також понад 2 кілограми висушеного канабісу.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

На підставі зібраних доказів, за погодженням зі Слобожанською окружною прокуратурою, чоловіку повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 2 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ч. 1 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Раніше “Особи” також писали: “На Хмельниччині затримали ймовірного вбивцю Парубія”.

Залишити відповідь