Новини

На Дніпропетровщині чоловік жорстоко застрелив двох собак

У Синельниківському районі чоловік застрелив із рушниці двох собак.

607Переглядів

У вівторок, 2 жовтня, мережею почала ширитися інформація про вбивство двох собак у селі Кислянка Синельниківського району Дніпропетровщини.

Власниця на своїй сторінці в Instagram написала, що знає людину, яка, за її словами, застрелила тварин. Подію зафільмували камери відеоспостереження на одному з будинків.

“Як такі нелюди можуть жити серед інших людей? Сьогодні це наші собаки, а завтра ваші діти. Ця людина повинна нести відповідальність та повинна бути покарана”, — написала власниця собак.

В поліції Дніпропетровської області подію підтвердили та розпочали розслідування. Там також додали, що встановлено особу, яка може бути причетна до вбивства тварин.

“Особа, яка може бути причетна до вказаного правопорушення, встановлена. Інформація про вбивство двох собак з вогнепальної зброї у с. Кислянка Синельниківського району надійшла до поліції 1 жовтня о 15:00. Злочин кваліфіковано за ч. 3 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами). В рамках розслідування опитані свідки та очевидці вказаної події. Наразі триває досудове розслідування”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині викрили злочинне угрупування шахраїв”.

Залишити відповідь