Сьогодні відбулася міжвідомча нарада щодо створення та функціонування індустріальних парків у Дніпропетровській області.
Про це пише голова облради Микола Лукашук.
У нараді брали участь начальник ОВА Сергій Лисак, голова облради Микола Лукашук, народні депутати та представники Уряду.
“Для прифронтової Дніпропетровщини критично необхідно розвивати дієву економіку. Індустріальні парки здатні стати її опорою – це нові робочі місця, інвестиції, наповнення бюджетів і основа післявоєнної відбудови”, – зазначив Лукашук.
Наразі в області офіційно зареєстровано 4 індустріальні парки:
- «Innovation Forpost» (м. Дніпро)
- «Кривбас» (м. Кривий Ріг)
- «ЕкоСтіл» (Криворізький район)
- «Жовті Води» (м. Жовті Води)
Загалом в Україні – близько 100 парків, але реально працюють лише близько 30. Учасники наради дійшли згоди, що парки Дніпропетровщини мають бути серед активних.
“Депутатський корпус Дніпропетровської обласної ради проголосував оновлену «Стратегію регіонального розвитку Дніпропетровської області до 2027 року». В ній індустріальні парки розглядаються як один із центральних інструментів економічного відновлення, модернізації промисловості та залучення інвестицій”, – зазначає Лукашук.
На заході обговорили законодавчі механізми, стимули, успішний досвід Вінниці, Львова, Білої Церкви та перспективи чотирьох парків Дніпропетровщини.
Раніше “Особи” також писали: Удар по «Біосфері» в Дніпрі: очікування експертиз та плани відновлення.





















