Так, жінка отримувала від клієнтів гроші за оплату послуг з доставки товарів і комунальні платежі. Вона видавала їм квитанції про здійснення оплати, але кошти клала не у касу, а залишала собі. Протягом 7 місяців вона ошукала громадян на майже 50 тисяч гривень.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського РУП.
Керівниці поштового відділення повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині судитимуть жінку за напад на цивільного чоловіка”.



















