Так, у селищі Чаплине Синельниківського району на гостру кишкову інфекцію захворіли 4 дитини з однієї родини. Вони лікуються у медзакладі. В цілому за тиждень зареєстровано 157 таких випадків, що на 25% більше попереднього тижня.
Про це розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Він також додав, що у водоймах регіону зафіксували кишкову паличку: у річці Дніпро у Кам’янському, у водосховищі в районі Верхньодніпровська та у Самарі. Також у Самарі в межах Новомосковська виявили бактерії роду Salmonella, хлориди, сульфати. Забруднена хлоридами й сульфатами і річка Вовча у Павлограді.
Купання у таких водоймах може призвести до гострих кишкових розладів. Також Микола Лукашук нагадав, що цього року пляжі офіційно закриті і краще їх не відвідувати.
Щодо грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у регіоні – захворюваність перебуває на міжсезонному рівні. За тиждень виявили 1 випадок кашлюку у Павлограді. Зареєстровано 3114 випадків ГРВІ, що на 3,9% менше, ніж минулого тижня. 90 мешканців регіону захворіли COVID-19.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі розповіли про зміни у наданні матеріальної допомоги на відновлення житла, яке постраждало через ворожі обстріли”.



















