Новини

На Дніпропетровщині на пожежі загинув чоловік

У Дніпропетровській області внаслідок пожежі в господарчій будівлі загинув чоловік.

357Переглядів

Пожежа сталася 18 серпня близько 15:46 на провулку Польовий села Миколаївка Верхньодніпровської громади. Там загорілася господарча споруда. На місце викликали рятувальників.

Про це повідомили в пресслужбі ДСНС Дніпропетровської області.

По прибуттю працівники ДСНС встановили, що на території приватного домоволодіння горить господарча споруда на площі 50 кв.м. Під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіло чоловіка. Займання загасили о 17:52.

До гасіння пожежі залучено 9 рятувальників та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України в області.

Раніше “Особи” також писали: “Над Дніпропетровщиною вночі збили розвідувальний БпЛА та “шахед””.

Залишити відповідь