Новини

На Дніпропетровщині планують посилити систему відеонагляду

На Дніпропетровщині планують розширити мережу відеонагляду та забезпечити її альтернативним живленням.

202Переглядів

Це рішення має на меті підвищити рівень безпеки та оперативність реагування на можливі загрози, що сприятиме більшому спокою та захищеності мешканців регіону.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на ДніпроОВА.

“На раді оборони обговорювали питання підсилення безпеки мешканців та забезпечення порядку на вулицях міст та районів Дніпропетровщини”, – зазначив голова ОВА Сергій Лисак.

На засіданні були присутні військові, представники силових структур та ДСНС. Очільники районів приєдналися до обговорення онлайн. Серед ключових питань зустрічі були будівництво фортифікацій, темпи мобілізації та організаційні питання.

Особливу увагу приділили забезпеченню порядку на вулицях міст та районів. Учасники зустрічі погодилися, що відеонагляд має суттєве значення для безпеки, і його мережу необхідно розширювати. Важливо також подбати про альтернативне живлення для систем відеонагляду.

“Під час таких зустрічей говоримо відверто й прямо. Переконаний – тільки так, розуміючи проблематику, спільно можемо знайти найкращі рішення,” — заявив Сергій Лисак.

Раніше “Особи” також сповіщали: Депутати Дніпропетровської облради передають кошти на сили оборони.

Залишити відповідь