Встановлено, що земельні ділянки площею понад 36 га, розташовані у Самарській затоці Дніпровського водосховища, незаконно вибули з власності громади.
Про що повідомили на сайті Дніпропетровської обласної прокуратури.
Вони були передані у приватну власність для ведення сільського господарства.

Реагуючи на виявлені порушення, обласна прокуратура звернулася до суду з позовними заявами, які суд задовольнив у повному обсязі.
Наразі рішення Новомосковського міськрайонного суду виконані – землі водного фонду повернуто державі в особі Піщанської тергромади.
Раніше “Особи” також сповіщали: Прокуратура Дніпропетровщини повернула тергромаді земельну ділянку вартістю понад 400 млн грн.




















1 коментар