Першотравенська окружна прокуратура забезпечила виконання судового рішення про витребування нерухомого майна вартістю понад 20 млн гривень.
Про це інформує Дніпропетровська обласна прокуратура.
Як встановили прокурори, право власності на приміщення будинку культури площею 830 кв м незаконно набула фізична особа.
У подальшому для уникнення виконання судового рішення щодо повернення у комунальну власність, приміщення було відчужено на користь третіх осіб.
З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду з позовом, який повністю задоволено.
Наразі судове рішення виконано, нерухоме майно повернуто у власність Петропавлівської СТГ
Також “Особи” раніше писали: У мешканця Петропавлівки знайшли схрон з боєприпасами.



















