Новини

На Дніпропетровщині прокуратура повернула у комунальну власність нерухомість на 20 млн грн

Приміщення будинку культури вертається Петропавлівській селищній тергромаді.

454Переглядів

Першотравенська окружна прокуратура забезпечила  виконання судового рішення про витребування нерухомого майна вартістю понад 20 млн гривень.

Про це інформує Дніпропетровська обласна прокуратура.

Як встановили прокурори, право власності на приміщення будинку культури площею 830 кв м незаконно набула фізична особа.

У подальшому для уникнення виконання судового рішення щодо повернення у комунальну власність, приміщення було відчужено на користь третіх осіб.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду з позовом, який повністю задоволено.

Наразі судове рішення виконано, нерухоме майно повернуто у власність Петропавлівської СТГ

Також “Особи” раніше писали: У мешканця Петропавлівки знайшли схрон з боєприпасами.

Залишити відповідь