Він – на утеплення фасаду та капремонт покрівлі житлового будинку в обласному центрі. На це збиралися витратити 41,6 млн грн.
Як ми писали раніше, у Дніпрі виділили 41,6 млн грн на утеплення п’ятиповерхівки – по завищеним цінам.
Наразі, за повідомленням пресслужби ДніпроОВА, цю закупівлю скасовано.
Але за пильність дякують не журналістам, а робочій групі «Прозорість та підзвітність», яка дійшла висновку – ціна дійсно завищена. Замовник прийняв рішення закупівлю відмінити.
«Цей тендер ми розглядали на засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність». Фахівці виявили – закладена вартість будівельних матеріалів вища ринкової. Загалом – на понад 5,5 млн грн», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.
Після засідання замовник розірвав договір, підкреслив він. Так вдалося уникнути нераціонального використання державних коштів.
Загалом завдяки роботі групи «Прозорість та підзвітність» в регіоні переглянули 36 тендерів. Заощадили понад 620 млн. грн, – зазначають у ДніпроОВА.
Раніше “Особи” також інформували: Активісти дослідили статки посадовців міської ради Дніпра: що виявили.




















1 коментар