Загалом планують засіяти понад мільйон гектарів різними культурами.
Про це у Telegram-каналі повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Загалом планують засіяти понад мільйон гектарів різними культурами.
Про це у Telegram-каналі повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
За його словами, цьогоріч техніка вийшла на поля раніше ніж торік.
“Техніка вийшла в поле раніше, ніж торік. Посприяла рання весна. Вже достатньо тепло. Не перешкоджають й нічні заморозки”, — написав посадовець.
Починатимуть аграрії з посіву ячменю та бобових. Завершити кампанію мають до кінця травня.
Раніше ми також писали про те, що міжнародна організація надасть українським фермерам насіння ярої пшениці.
Матеріали із тегами “Реклама”, “Новини компаній”, “Позиція”, “Дія”, “Споживач” публікуються на правах реклами.
1 коментар