Новини

На Дніпропетровщині судять подружжя, яке до смерті побило 4-річного сина за хліб та печиво

За вчинене їм загрожує довічне позбавлення волі. Керівник облпрокуратури Юрій Папуша особисто буде підтримувати публічне обвинувачення у суді.

339Переглядів

За обвинуваченням у вбивстві дитини судитимуть подружжя. За даними слідства, пара до смерті побила чотирирічного сина. На тілі хлопчика виявили понад 20 тілесних ушкоджень.

Про це повідомляє обласна прокуратура.

Як встановило розслідування, у липні 2025 року понад чотири доби жінка та чоловік руками, ногами та металевою трубою завдавали ударів у різні частини тіла дитини. Причинами такого ставлення стали непослух та те, що син без дозволу взяв хліб і печиво.

“Обвинувачені били хлопчика у присутності інших дітей. На тілі дитини виявлено не менше 12 тілесних ушкоджень у ділянці голови та понад 10 у ділянках тулуба та кінцівок, а також вивих плеча та перелом руки. Хлопчик помер від травматичного шоку”, — сказано у повідомленні.

Чоловіка та жінку обвинувачують в умисному вбивстві малолітньої дитини з особливою жорстокістю (частина 2 статті 115 КК України). Їм загрожує довічне позбавлення волі. Пара перебуває під вартою без права внесення застави.

Також у суді розглядається позов про позбавлення батьківських прав стосовно інших двох дітей.

Раніше “Особи” також повідомляли: У Криворізькому районі чоловік вдарив ножем 41-річну співмешканку.

Залишити відповідь