Новини

На Дніпропетровщині у професійне свято відзначили тренерів

Загалом відзначили 20 фахівців.

345Переглядів

Тренерів області привітали з професійним святом.  Серед них викладачі та вчителі з різних видів спорту.

Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

«Тренери – не просто ті, які навчають різним видам спорту. Вони ще й майстерно виховують наших дітей. Прищеплюють дисципліну, витривалість та жагу до нових звершень. І успіхи нашої області на змаганнях показують, що їх праця недаремна», – зазначила заступник начальника ОВА Ірина Грицай.

Серед нагороджених – заслужений тренер з тхеквондо ВТФ Павло Пшенічніков. Чоловік вже 30 років займається цим видом та навчає дітей. За свою кар’єру не раз готував борців національної збірної до міжнародних змагань.

«Доводиться працювати у важкі часи. Але коли займаєшся улюбленою справою, вже нічого не складно. І всі виклики, які постають на шляху, долаємо. Наші спортсмени, незважаючи ні на що, досягають гарних результатів», – розповідає Павло Пшенічніков.

Відзначили сьогодні й Дмитра Гака. Він тренер зі стрибків на акробатичній доріжці та подвійному міні-батуті. Вже 13 років розвиває цей напрямок в регіоні.

«Постійні тривоги, перебої з електрикою звичайно не додають наснаги. Але ми рухаємося вперед. Всі перешкоди долаємо. Наші діти показують не тільки в Україні, а й на весь світ, що вони – незламні», – підкреслив Дмитро Гак.

Зокрема, привітали заслужених спортсменів з боксу, карате, пауерліфтингу, баскетболу, фігурного катання, бадмінтону та гандболу.

Також “Особи” раніше інформували: Україну на Олімпійських іграх представлятимуть 14 спортсменів з Дніпропетровщини.

Залишити відповідь