На обласні змагання “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч” приїхали 36 команд з усієї Дніпропетровщини. Вони змагалися у 5 видах спорту: волейбол, баскетбол, футзал, черліденг, орієнтування. Аби потрапити до фіналу учасники пройшли декілька етапів, у кожному з яких перемогли.
Про це повідомили в ОВА.
«Проєкт на фінішній прямій. Провели обласний фінал. Без сумніву, наші покажуть клас на національній першості у Києві. Будемо вболівати усім регіоном. Такі змагання проходять вперше. Та, впевнений, що вони стануть традицією. Тут відчувається такий командний дух! Такий запал! Рухатися, прагнути і досягати», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Переможцями обласних “Всеукраїнських ігор пліч-о-пліч” стали:
- команди з Кам’янського (волейбол серед дівчат і черліденг);
- збірна Слобожанського ліцею Дніпровського району (футзал);
- представники Солонянської громади Дніпровського району (волейбол серед хлопців);
- команди з Дніпра (баскетбол серед хлопців і баскетбол серед дівчат);
- учасники з Піщанської громади Новомосковського району (орієнтування);
Команди, які перемогли, представлятимуть Дніпропетровщину на національному рівні в Києві у середині червня.
Щоб підтримати дітей на змаганнях, для них записали відеозвернення очільник міністерства молоді та спорту Матвій Бідний, абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик, олімпійська призерка Ярослава Магучіх.
Раніше “Особи” також писали: “Спортсмен з Дніпра став бронзовим призером турніру з тхеквондо”.






























1 коментар