Безпілотники приземлили у Синельниківському та Дніпровському районах.
Про це на ранок повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
За його словами, поблизу Дніпра через падіння уламків російського залізяччя пошкоджені три дачних будинки та два авто. На щастя, минулося без жертв.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, цієї ночі над Україною було збито всі 23 “шахеди”, яки запустили окупанти.
Також вночі ворог обстрілював з артилерії Марганецьку громаду Нікопольського району. Із обстрілу почався ранок у Мирівській громаді, що на Нікопольщині. Інформація про наслідкам уточнюється.
Сергій Лисак оприлюднив кілька фото наслідків ворожих атак.
Раніше “Особи” також повідомляли, що за майже два роки війни окупанти пошкодили 1525 медзакладів та ще 197 зруйнували вщент.





















