Грамоти від Дніпропетровської обласної ради вручили медикам Дніпра та Кривого Рогу.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній раді.
Там зазначили, що медики Дніпропетровщини працюють з великим навантаженням. Вони лікують не лише мешканців області, а й людей із прифронтових регіонів. Їхній професіоналізм та відданість справі є взірцем для кожного українця.
«У цей складний час лікарі – справжні ангели-охоронці, які рятують життя наших людей. Часто в екстремальних умовах, надаючи допомогу пораненим, під обстрілами. Їхній внесок у перемогу неоціненний. Дякуємо кожному з вас за надважливу працю!» – сказала радниця голови Дніпропетровської обласної ради Тетяна Чабанова.
Раніше “Особи” також писали: “COVID, кашлюк та сказ: яка епідеміологічна ситуація на Дніпропетровщині”.






















