Новини

На Дніпропетровщині виявили трьох нелегалів з Азербайджану

У Дніпропетровській області незаконно проживали нелегали з Азейбарджану.

430Переглядів

Двох 29-річних та 53-річного громадянина Азербайджану виявили у Дніпропетровській області поліцейські управління міграційної поліції. Їх доправили до пункту пропуску у Вінницькій області та примусово видворили за межі України.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

“Оскільки порушники не мали законних підстав для перебування в державі, їх притягнули до адміністративної відповідальності та ухвалили рішення про примусове видворення за межі держави”, – повідомили в поліції.

Там нагадали, що на території України тривають загальнодержавні превентивні заходи щодо виявлення нелегальних мігрантів.

Раніше “Особи” також писали: “Обласну бібліотеку для молоді у Дніпрі декомунізували”.

Залишити відповідь