За даними лабцентру, зареєстрували 926 нових випадків коронавірусу, у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність знизилась на 31,3%.
Про це повідомляється на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.
Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19, які перебували на стаціонарному лікуванні – 129 (34,9% від госпіталізованих з ГРВІ).
Двоє хворих з лабораторно підтвердженим COVID-19, які мали супутні стани та не були щеплені, померли.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині імунізують від сказу м’ясоїдних тварин: як відбувається вакцинація.



















