Новини

На Дніпропетровщині за тиждень зафіксували понад 900 нових випадків COVID-19, двоє пацієнтів померли

На Дніпропетровщині протягом тижня, з 30 серпня по 5 вересня, на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), включно із COVID-19, захворіли 6054 людини, із них третина — діти віком до 17 років.

335Переглядів

За даними лабцентру, зареєстрували 926 нових випадків коронавірусу, у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність знизилась на 31,3%.

Про це повідомляється на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.

Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19, які перебували на стаціонарному лікуванні – 129 (34,9% від госпіталізованих з ГРВІ).

Двоє хворих з лабораторно підтвердженим COVID-19, які мали супутні стани та не були щеплені, померли.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині імунізують від сказу м’ясоїдних тварин: як відбувається вакцинація.

Залишити відповідь