Також йде на спад й ГРВІ: за тиждень занедужали 7,7 тисячі людей. Це на 11% менше, ніж попереднього тижня.
Про це повідомляє голова ДОР Микола Лукашук.
Ще сталося понад 370 випадків інфекційних захворювань та підозр на них. Серед них 64 людини з гострими кишковими інфекціями, двоє – з вірусним гепатитом А та одна людина з підозрою на кір.
Також триває профілактика захворюваності. Мобільна амбулаторія Дніпропетровського ОЦКПХ МОЗ працювала у Верхньодніпровській громаді Кам’янського району. Там мешканці могли безкоштовно пройти обстеження на ВІЛ, туберкульоз, вірусні гепатити та інфекції, що передаються статевим шляхом.
Попри зниження рівня захворюваності, віруси не зникли. Тож при перших симптомах застуди звертайтеся до лікаря та не забувайте про профілактику.
Раніше “Особи” також сповіщали: Епідеміологічна ситуація на Дніпропетровщині: чи знижується захворюваність на ГРВІ.



















