Новини

На Дніпропетровщині затримали двох наркозбувачів

У Дніпрі та у Нікополі поліція затримала двох кладменів. Їм загрожує до 8 років ув'язнення.

348Переглядів

У 27-річного мешканця Дніпра правоохоронці вилучили 25 «закладок» з метадоном, а у 57-річного жителя Нікополя – 50 сліп-пакетів з канабісом.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Перший випадок – у Дніпрі. 18 лютого до поліції надійшло повідомлення про підозрілого чоловіка, який ходив під вікнами будинку в Шевченківському районі. Перевірити інформацію прибули патрульні  та слідчо-оперативна група поліції. На місці правоохоронці виявили 27-річного чоловіка з наркотиками. При собі він мав 25 підготовлених «закладок» з метадоном. Копи вилучили у підозрюваного наркотики та затримали. 19 лютого слідчі повідомили йому про підозру.

Другий випадок – у одному з сіл Нікопольщини. Там поліцейські встановили, що мешканець займається збутом наркотиків. За місцем мешкання фігуранта слідчі Нікопольського райуправління провели обшук, в ході якого вилучили сліп-пакети з канабісом. Вилучені речові докази направили на експертизу. 18 лютого зловмиснику повідомили про підозру.

Обом фігурантам загрожує до 8 років до позбавлення волі.

Поліція закликає громадян повідомляти про підозрілі ситуації! Якщо ви стали свідком розповсюдження наркотиків або виявили підозрілі згортки, повідомляйте на лінію «102».

Раніше “Особи” також інформували: До 10 років ув’язнення засуджено мешканця Дніпропетровщини, який побив до смерті 4-річну доньку.

Залишити відповідь