Новини

На Дніпропетровщині збільшилася кількість хворих на ГРВІ та COVID-19, за тиждень померла одна людина

На Дніпропетровщині протягом тижня, з 4 по 10 жовтня, на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), включно із COVID-19, захворіли 8317 людей, із них понад половина — діти віком до 17 років.

244Переглядів

За даними лабцентру, протягом тижня зареєстрували 506 нових випадків коронавірусу, у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 11,5%.

Про це повідомляється на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.

Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19, які перебували на стаціонарному лікуванні – 54 (17% від госпіталізованих з ГРВІ), у тому числі двоє пацієнтів госпіталізовані до відділення реанімації та інтенсивної терапії.

Одна хвора старша 60 років з лабораторно підтвердженим COVID-19, яка мала супутні стани та не була щеплені, померла.

Раніше “Особи” також сповіщали: Досі живе у карантині по COVID-19 КП «Дніпроводоканал».

Залишити відповідь