Новини

На Дніпропетровщині жінка вбила ножем свого чоловіка

У Жовтих Водах затримали жінку, яка вбила цивільного чоловіка.

255Переглядів

За даними поліції, 27 листопада близько 0:25 за місцем мешкання подружжя виник конфлікт, в ході якого жінка схопила ножа та вдарила ним чоловіка у груди. Від отриманого поранення постраждалий загинув.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Правоохоронці затримали 31-річну жінку в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Знаряддя злочину – кухонний ніж, вилучили.

За погодженням із Жовтоводською окружною прокуратурою, фігурантці повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання жінці запобіжного заходу.

Раніше “Особи” також писали: “Проник з ножем на територію військового об’єкту і погрожував: в ТЦК прокоментували скандальне відео”.

Залишити відповідь