За минулий тиждень на Дніпропетровщині на COVID-19 захворіли 53 людини — це майже на 30% менше, ніж тижнем раніше.Зменшилася й кількість випадків ГРВІ. Зафіксовано 7,1 тисячі хворих, що також трохи менше, ніж на попередньому тижні.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Медики області повідомляють про 370 випадків інфекційних хвороб та підозр на них. Серед них — 75 пацієнтів з гострими кишковими інфекціями та іншими захворюваннями.
У громадах триває профілактична робота фахівців Дніпропетровського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ.
Мобільна амбулаторія цього тижня працювала у Кам’янській та Дніпровській міських громадах. Мешканці могли безкоштовно пройти скринінг на ВІЛ, туберкульоз, вірусні гепатити та інфекції, що передаються статевим шляхом.
Фахівці закликають жителів області піклуватися про своє здоров’я та уважно стежити за самопочуттям близьких.
Раніше “Особи” також писали: “Які товари подорожчали, а які подешевшали у Дніпропетровській області”.



















