За тиждень на Дніпропетровщині зафіксували 1334 випадки захворювання на COVID-19. Серед них 232 (17,4%) — діти віком до 17 років. Попереднього тижня хворобу діагностували у 1164 людей.
Про це повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Також зареєстрували 7,8 тисячі випадків ГРВІ. Показник захворюваності зріс на 16,1% у порівнянні з попереднім тижнем. Серед хворих 35,6% — діти до 17 років.
Крім цього, в області виявили 110 випадків гострих кишкових інфекцій (ГКІ). Також – дві підозри на гострий вірусний гепатит. Зафіксували й одну підозру на кашлюк у Дніпрі.
За звітний тиждень до лікарень з трьох осередків сказу серед тварин звернулись дев’ять контактних людей. Серед них троє дітей. Усіх оглянув лікар-рабіолог та призначив лікувально-профілактичну імунізацію. В осередках організували протиепідемічні та протиепізоотичні заходи.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі викрито групу осіб, які налагодили постачання продукції біозахисту рослин до рф”.



















