За словами голови ДОР Миколи Лукашука, на Дніпропетровщині зростає захворюваність на ГРВІ. Минулого тижня до лікарень з такими симптомами звернулися 7189 людей, що на 3,1% більше, ніж попереднього тижня. Щодо COVID-19, то на нього захворіло 87 людей.
Про це Микола Лукашук написав у своєму телеграм-каналі.
Він також зазначив, що у Дніпрі дитина захворіла на менінгококову інфекцію. Організовані протиепідемічні заходи. Зареєстровано й 9 випадків підозри на кашлюк у Дніпрі та Самарівському районі.
Окрім того, виявлено 111 випадків гострих кишкових інфекцій, що більше, ніж попереднього тижня на 14,4%.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині цього року чотири людини отруїлися грибами: як уберегтися від небезпеки”.



















