Новини

На Дніпропетровщині зростає захворюваність на ГРВІ

На Дніпропетровщині продовжує зростати захворюваність на ГРВІ та коронавірус.

287Переглядів

За останній тиждень у Дніпропетровській області кількість хворих на ГРВі збільшилася на 30% і становить 12 947 осіб. Також було зареєстровано 54 нові випадки COVID-19, що на 9 більше, ніж минулого тижня.

Про це повідомив голова ДОР Микола Лукашук.

Він також зазначив, що в області підтверджено циркуляцію вірусу грипу типу А та аденовірусу.

Попри це ситуація в області контрольована.

“Попри зростання показників, ситуація у регіоні залишається контрольованою: рівень захворюваності майже на 30% нижчий за епідемічний поріг. Однак сезон застуд триває, тож важливо дотримуватися профілактичних заходів: уникати місць скупчення людей, мити руки та зміцнювати імунітет. Бережіть здоров’я – своє та близьких!”, – написав Микола Лукашук.

Раніше “Особи” також писали: “У ВАКС продовжують розгляд справи про хабар у 22 млн євро Філатову від Микитася”.

Залишити відповідь