Новини

На Дніпропетровщині зростає захворюваність на коронавірус

У Дніпропетровській області продовжують фіксувати випадки захворювань на коронавірус, ГРВІ та гострі кишкові інфекції.

307Переглядів

Захворюваність на коронавірус у регіоні стрімко зростає. Минулого тижня хворих побільшало на 51,7% – зареєстрували 1059 випадків. Стали частіше хворіти й на ГРВІ – виявили 6456 випадків, що на 15,3% більше, ніж попереднього тижня. Проте знижується захворюваність на гострі кишкові інфекції – зафіксували 126 випадків, що менше, ніж минулого тижня на 14,3%.

Про це розповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Він також додав, що у водоймах Дніпропетровщини фіксують бактерії, які можуть викликати кишкові розлади. Не можна купатися у Кільчені у Підгородньому, у річці Дніпро на Монастирському острові, пляжі Сагайдак та у Кам’янському. А також – у водоймищі по вул. Маршака у Кривому Розі, у Самарі в межах Новомосковська та району, в Орілі у селі Чернеччина, річці Вовча у Павлограді та у водосховищі Верхньодніпровська.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровщина лідирує за кількістю укладених договорів за програмою медгарантій”.

Залишити відповідь