Новини

На Дніпровському водосховищі масово загинули соми

На Дніпровському водосховищі біля села Олексіївка в Дніпровському районі зафіксували масовий мор сомів.

775Переглядів

Дніпропетровський рибоохоронний патруль, представники територіальної громади, Нацполіція та Держпродспоживслужба оглянули водосховище. Біля прибережної захисної смуги вони виявили 18 екз. загиблих сомів у стадії біологічного розкладання. Сума збитків внаслідок мору риби становить 92 106 грн.

Про це повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.

Причину замору сомів фахівці не змогли встановити, адже їх загибель відбулася приблизно 2-3 тижні тому. Також вони не виявили фактів зовнішнього впливу та несанкціонованого скиду стічних вод у водосховище.

Не було встановлено і нових фактів загибелі риби та інших видів водних біоресурсів.

Представниками територіальної громади спільно з працівниками Дніпропетровського рибоохоронного патруля прибрали рештки зигиблих сомів та утилізували їх.

Раніше “Особи” також писали: “Яка епідемічна ситуація на Дніпропетровщині”.

Залишити відповідь