Новини

На Кубку світу з фехтування дніпровська спортсменка виборола бронзову медаль

Фехтувальниця з Дніпра Марія Середа у складі команди посіла третє місце на Кубку світу з фехтування на шпагах серед юніорок в Італії.

229Переглядів

Чемпіонами турніру стали китаянки, а “срібло” вибороли американки.

Про це йдеться на сайті регіонального відділення Національного олімпійського комітету.

Українська четвірка у складі Валерії Білоус-Гріджак, Юлії Фатули, Марії Середи та Поліни Спиридонової здобула на змаганнях в італійському Удіне бронзову нагороду. У протистоянні за третє місце спортсменки обійшли команду з Угорщини (45:44).

Раніше “Особи” також сповіщали: 26 спортсменів з Дніпропетровщини претендують на участь в Олімпіаді-2028.

Залишити відповідь