Чемпіонами турніру стали китаянки, а “срібло” вибороли американки.
Про це йдеться на сайті регіонального відділення Національного олімпійського комітету.
Українська четвірка у складі Валерії Білоус-Гріджак, Юлії Фатули, Марії Середи та Поліни Спиридонової здобула на змаганнях в італійському Удіне бронзову нагороду. У протистоянні за третє місце спортсменки обійшли команду з Угорщини (45:44).
Раніше “Особи” також сповіщали: 26 спортсменів з Дніпропетровщини претендують на участь в Олімпіаді-2028.



















