16 грудня на вокзал Дніпра привезли Вифлеємський вогонь миру. Ця традиція триває вже четвертий рік поспіль.
Про це повідомляє Суспільне, посилаючись на речницю пасажирського напрямку Укрзалізниці Анастасію Золотарьову.
За словами посадовиці, традицію доставляти Вифлеємський вогонь започаткувала скаутська організація “Пласт” разом з Укрзалізницею. Всього на території України вогні встановлені на 22 вокзалах.
“Охочі можуть підійти на вокзал і на безпечних стендах з Вифлеємським вогнем взяти собі його частинку додому”, — сказала Анастасія Золотарьова.
Вона додала, що в період війни Вифлеємський вогонь відіграє важливу роль у позитивному настрої українців.
“Нам хочеться, щоб ця тепла традиція в холодний зимовий період зігрівала серця українців по всій країні”, — зазначила речниця.
Раніше “Особи” писали: “Укрзалізниця” повезе “Золотий м’яч” Шевченка по вокзалах країни.




















