Новини

Начальник ДніпроОВА перевірив хід будівництва фортифікацій у Нікопольському районі

Вчора Сергій Лисак відвідав Нікопольщину, де проінспектував хід будівництва фортифікацій та зустрівся з керівниками місцевих громад.

430Переглядів

Начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак разом зі своїм першим заступником 16 січня відвідав будівництво фортифікаційних споруд у Нікопольському районі.

Про це очільник ДніпроОВА повідомив у Telegram.

Під час візиту начальник ОВА поспілкувався з військовими, які виконують ці роботи. За його словами, всі завдання виконуються у визначені Генштабом терміни, а з постачанням матеріалів та техніки проблем немає.

“З Силами оборони на цілодобовому зв’язку. Ми готові до співпраці та підтримки,” – зазначив Лисак.

Крім того, Лисак зустрівся з керівництвом Нікопольського району. Зустріч відбулася у Марганці. Говорили про найнагальніше для прифронтових територій. Де саме зараз потрібна допомога.

Зупинилися й на темі водопостачання, ветеранської політики. Акцентували на тому, що особливу увагу слід звернути на адаптацію ветеранів після повернення з фронту. Психологічну підтримку для них.

“Окрема зустріч – з представниками промислових підприємств та очільниками міст, де вони працюють. Говорили про податки на землю. Рішення, які дозволяють бізнесу продовжувати роботу, а місцевому бюджету – отримувати надходження.

Район – під постійними ворожими обстрілами. Агресор атакує щодня. Люди тут – у надважких умовах. Тому на всі виклики маємо реагувати оперативно. Працюємо злагоджено на всіх рівнях влади. Й далі на зв’язку 24/7”, – повідомляє Лисак.

Раніше “Особи” також інформували: Норвегія не надаватиме притулок українським біженцям з 14 областей.

Залишити відповідь