Новини

Над Дніпром збили дві російські ракети, уламками поранено чоловіка

Вдень 24 січня над Дніпровським районом захисники збили дві ворожі ракети, уламки впали на одне із підприємств Дніпра, є поранений.

300Переглядів

Про це  о 14.40 поінформував голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

За його словами, оборонці з ПвК “Схід” знищили 2 ракети над Дніпровським районом. Уламки впали на одне з підприємств у Дніпрі.

Внаслідок ворожої атаки поранення отримав 38-річний чоловік. У нього черепно-мозкова травма, контузія та перелам. Він у лікарні в стані середньої тяжкості.

Є пошкодження будівлі й техніки.

Сама подія сталась біля 13.50, коли мешканці Дніпра чули вибухи.

Обласна прокуратура за фактом сьогоднішньої ракетної атаки по м. Дніпро розпочала розслідування.

Раніше “Особи” також повідомляли: Росіяни здійснили новий ракетний обстріл України.

1 коментар

Залишити відповідь