Вночі українські захисники знищили над Дніпропетровщиною 3 безпілотники.
Про це на ранок повідомили у ДніпроОВА.
Через атаку у Кам’янському районі сталася пожежа, її оперативно загасили.
Також агресор продовжує бити по Нікопольщині з РСЗВ “Град”, артилерії, БпЛА. Потерпали сам Нікополь та Марганецька громада. Пошкоджені багатоквартирні та приватний будинки, авто.
По Маломихайлівській громаді Синельниківського району російська армія вгатила FPV-дроном. Побиті 2 оселі.
Протягом минулого дня, 25 травня, росіяни атакували два райони Дніпропетровщини.
По Нікопольському били з важкої артилерії, fpv-дронами та боєприпасами, які скидали з БпЛА. Дісталося райцентру й Марганецькій громаді. Через один з ударів сталося займання. Вогнем знищено авто, обладнання та будматеріали. Також пошкоджена інфраструктура.
Безпілотники й КАБи ворог скерував на Межівську та Новопавлівську громади, що на Синельниківщині. Понівечив заправку, господарську споруду, авто, 4 приватні будинки.
Повсюди минулося без постраждалих.
У суботу, 24 травня, під атаками окупантів перебували Нікопольський та Синельниківський райони. Вночі ворог здійснив обстріл міста Павлограда та Дніпра.
Внаслідок комбінованого обстрілу Павлограда пошкоджень зазнало промислове підприємство. У Дніпрі зафіксовані руйнування триповерхової будівлі.
У Синельниківському районі від обстрілів окупантів потерпали чотири громади – Межівська, Новопавлівська, Васильківська та Маломихайлівська. Пошкоджені приватні оселі, АЗС та підприємства.
Минулої доби до поліції Нікопольського району надійшло понад 40 заяв від громадян про російські атаки. Під вогнем перебували місто Нікополь, села Марганецької та Покровської територіальних громад. Окупанти запустили дрони, артилерію та здійснювали скиди з БпЛА. Внаслідок російських обстрілів пошкоджено цивільні та інфраструктурні об’єкти. Слідчі зафіксували пошкодження адмінбудівлі, двох девʼятиповерхових будинків, релігійної установи, чотирьох приватних осель – одна з них була охоплена вогнем.
Інформація про загиблих або поранених, на щастя, не надходила.
Раніше “Особи” також писали: У Синельниківському районі “шахед” знищив склад з зерном.



















