Новини

Над Кривим Рогом збили два ворожих дрони-камікадзе, виникла пожежа у житловому будинку

У ніч на 18 березня було збито 2 шахеди над Криворізьким районом області. Їх знищили наші сили ППО.

503Переглядів

Від падіння уламків в одній з багатоповерхівок міста сталася пожежа. Пошкоджений дах будинку. На щастя, все добре, ніхто не постраждав.

Про це зранку 18 березня повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Як пишуть у ДСНС області, внаслідок ворожого обстрілу виникла пожежа в одній з п’ятиповерхівок на площі 10 кв м, яку вогнеборці ліквідували.

Співробітники Служби порятунку вивели у безпечну зону 28 мешканців. На щастя, загиблих та травмованих немає.

До місця події залучено 29 рятувальників та 10 одиниць техніки  ДСНС.

Крім того, ввечері 17 березня ще один ворожий шахед збили над Синельниківським районом.

Ворог не залишив у спокої і Нікопольський район. Надвечір 17 березня окупанти тричі вдарили з артилерії по Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадам. В останній – повністю знищена приватна оселя, пошкоджено 2 господарські споруди, 2 авто, 2 гаражі, лінію електропередачі, газопровід, паркани і теплиці.

На щастя, обійшлося без постраждалих.

В інших громадах області ніч минула спокійно.

Раніше “Особи” інформували: На Дніпропетровщині до 15 років за ґратами засуджено агента фсб рф, який корегував вогонь по позиціях ЗСУ.

2 коментарі

Залишити відповідь