Власник компанії «Біосфера» Андрій Здесенко дізнався, що до вторгнення росіяни займали 50% українського ринку чаю. Він миттєво зрозумів, що ця ніша звільняється і вклав 5 мільйонів євро у новий цех у Дніпрі.
Про це написав у Facebook народний депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу» за виборчим округом №24 (Індустріальний, Самарський райони міста Дніпро) Дмитро Кисилевський.
«Тепер «Біосфера», яку всі ми знаємо за виробництвом товарів для дому та засобів особистої гігієни, є ще й виробником чаю», – акцентує нардеп, який написав свій допис за підсумками конференції «Зроблено в Україні».
Гендиректор деревообробної компанії «Кроноспан» Наталія Покінська розказала зі сцени, як вимірює інвестиції не тільки в грошах, а й у людях.
«Вже після вторгнення росіян за останні два роки компанія інвестувала 150 мільйонів євро у нові цехи, а головне – створила для українців близько 400 нових робочих місць безпосередньо на своїх підприємствах і ще близько 1.000 – на меблевих підприємствах-партнерах», – передає Дмитро Кисилевський.
Співвласник нікопольської компанії «Сентравіс» Юрій Атанасов, чиї трубки є в кожній четвертій європейській автівці, поділився на конференції враженнями від переговорів з італійцями, які відмовлялись приїжджати в Україну налагоджувати нове обладнання через війну.
У підсумку вперше в історії компанії налагодження складної виробничої лінії відбувалося онлайн.
А ще прямо на сцені конференції «Зроблено в Україні» компанія «Кроноспан» знайшла потенційного партнера для спільного виробництва панельних будинків – Житомирський завод мінераловатних виробів.
Ще двоє учасників розмови – Сергій Вовченко, співвласник компанії Молочний Альянс, виробник Яготинського. І Сергій Шевченко співвласник компанії ARAMIS, виробник металообробних верстатів.
«Всі ці виробники, а також і сотні, а може й тисячі інших українських виробників інвестують під час війни. І ми маємо навчитись їх цінувати, – резюмує народний депутат. – Українські промисловці непереможні!».






















1 коментар