Новини

Наркотики поштою: у Дніпрі перекрили канал постачання психотропів

1кг психотропної речовини «альфа-PVP» отримали для подальшого збуту двоє місцевих мешканців через поштомат служби доставки.

408Переглядів

13 травня оперативники управління боротьби з наркозлочинністю в Дніпропетровській області спільно зі слідчими  поліції на одній із вулиць міста затримали 24-річну жінку та 26-річного чоловіка, які причетні до незаконного оборудку заборонених речовин. При перевірці вмісту посилки, яку підозрювані отримали через службу доставки, поліцейські виявили наркотики.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Загалом у посилці знаходилось два пакети з особливо небезпечною речовиною «альфа-PVP» вагою 1кг. На «чорному ринку» вартість вилученого становить 600 тисяч гривень.

Виявлене правоохоронці вилучили й направили на експертне дослідження.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин) ККУ.

Також “Особи” інформували: Поліція просить законодавців легалізувати пункти тверезості.

Залишити відповідь