Новини

Наводив удари по ТЕС та шпиталю в Дніпрі: ворожому агенту винесли вирок

Чоловіку, який готував ракетні удари по ТЕС та військовому шпиталю у Дніпрі, винесли вирок.

388Переглядів

У лютому цього року кіберфахівці СБУ затримали 22-річного зловмисника, який він наводив ракетні удари по ТЕС та військовому шпиталю в Дніпрі. Суд призначив йому 15 років позбавлення волі.

Про це повідомили в СБУ.

За даними слідства, агент відслідковував наявність на території медустанови українських захисників, які проходять лікування після отриманих поранень. Також розвідував там орієнтовну кількість бойових евакомашин та іншого транспорту ЗСУ. Цю інформацію він передавав ворогу, який використовував дані для нанесення ракетних ударів.

Наступним завданням агента було коригування повітряної атаки на місцеву ТЕС. Співробітники СБУ завчасно викрили російського агента, задокументували його злочини і затримали.

Як встановило розслідування, 22-річного дніпрянина дистанційно завербував кадровий співробітник фсб. У поле зору російської спецслужби молодик потрапив через свою активність на Телеграм-каналах з пошуку легкого «заробітку».

На підставі зібраних слідчими Служби безпеки доказів агента визнано винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Суд призначив йому 15 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському за підпал авто затримали жінку”.

Залишити відповідь