Так, тепер українці зможуть переказувати переказувати понад 150 тисяч гривень на місяць. Рішення набуло чинності після досягнення низки важливих змін у законодавстві та самоорганізації ринку.
Про це йдеться на сайті НБУ.
“Національний банк України прийняв рішення не продовжувати дію регуляторних обмежень у розмірі 150 000 грн на місяць для вихідних переказів (також відомих як P2P, C2С) за всіма рахунками клієнтів – фізичних осіб, відкритими в одному банку, на рахунки інших фізичних осіб”, – йдеться в повідомленні.
За час дії регуляторних обмежень було:
- ухвалено Закон № 3994-IX, який підвищує штрафи за порушення платіжного законодавства;
- підписано загальнонаціональний Меморандум про прозорість ринку платіжних послуг;
- банки та небанківські установи вдосконалили системи моніторингу;
- Бюро економічної безпеки викрило мережу з понад 4000 дропів;
- розробляється реєстр осіб, що потребують особливого контролю.
Завдяки цим заходам вдалося стабілізувати ситуацію на ринку: зменшилася кількість підозрілих переказів, а ріст кількості нових карток зупинився. Водночас НБУ продовжить уважно стежити за ринком і, за потреби, повертатиметься до регулювання.
Раніше “Особи” також писали: “З першого квітня автовласники Дніпра будуть сплачувати за стоянку біля місць відпочинку”.



















