На засіданні виконкому Відділення Національного олімпійського комітету України в області ухвалили рішення про разову фінансову допомогу для КП “Водно-спортивний комбінат” Дніпровської міськради на відновлення після російського обстрілу. Її виділять позабюджетним коштом.
Про це йдеться на сторінці НОК у Дніпропетровській області.
База, на якій готуються до змагань спортсмени, була пошкоджена у квітні внаслідок ракетного удару.
“Нагадаємо, що у квітні база олімпійської та паралімпійської підготовки з веслувальних видів спорту через атаку росіян була значно пошкоджена та частково зруйнована. Базою користуються спортсмени та тренери ДЮСШ з водних та веслувальних видів спорту, а також паралімпійська збірна України з параканое”, – йдеться у повідомленні.
Також члени виконкому фінансово допоможуть Федерації з веслування на байдарках і каное Кам’янського залученим позабюджетним коштом. Гроші підуть на організацію та проведення навчально-тренувальних зборів, а також участь провідних спортсменів у змаганнях.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі посилили заборону для гучного транспорту”.



















