Новини

Нову партію шкільних автобусів отримали громади Дніпропетровщини

Завдяки співфінансуванню місцевих та державного бюджетів за підтримки Євросоюзу ще 10 автобусів українського виробництва передали школам Дніпропетровщини.

526Переглядів

Ще 10 шкільних автобусів сьогодні, 23 липня, відправилися до громад області. А загалом з початку літа – вже три десятки.

Про це повідомив начальник ДніпроОВА.

Як зазначає Сергій Лисак, автобуси придбали, об’єднавши різні бюджети – державний та місцеві. А ще співфінансував закупку Європейський Союз у межах інструменту Ukraine Facility.

“Машини від національного виробника. В них продумано все так, щоб малим у дорозі було комфортно та безпечно. Пристосований транспорт і для пасажирів з інвалідністю. Адже рівний доступ до освіти – наша принципова позиція й один з пунктів безбар’єрного простору, який формуємо в області”, – пише Лисак.

Посадовець повідомив, що обласна влада дбає не тільки про те, щоб кожен учень долучався до занять.

“Також розширюємо мережу укриттів та забезпечуємо заклади гаджетами. Продовжуємо цю роботу попри виклики, перед якими нас ставить війна. Бо діти – це наше майбутнє”.

Раніше “Особи” інформували: Дніпропетровська ОВА підписала меморандум з організаціями, які допомагають дітям.

Залишити відповідь