Новини

Обласний молодіжний центр запрошує на презентацію стратегічного плану на 2024 рік

Обласний молодіжний центр презентуватиме план на 2024 рік. Запрошують працівників громадських організацій та місцевого самоврядування.

242Переглядів
Представлять стратегію розбудови та розвитку мережі молодіжних осередків в регіоні.
Про це стало відомо під час брифінгу у Дніпропетровській ОВА.

«8 квітня на презентації ми збираємося розповісти, як створювати молодіжні хаби у громадах. Як проходитимуть освітні тренінги, патріотичні програми та детальніше поговоримо про розвиток волонтерства. А ще – як надавати можливості для активних хлопців та дівчат. Як проводити інформаційно-просвітницьку діяльність», – зазначив менеджер з молодіжної роботи Данило Василенко.

Учасники розкажуть про свою роботу, основні напрямки, власні історії успіху. Про найбільш цінний досвід.

Гості презентації зможуть поставити свої питання команді обласного молодіжного центру. Завдяки цій зустрічі познайомляться з колегами та продуктивно проведуть час.

Всі деталі заходу – за посиланням.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі до річниці з дня народження Олеся Гончара провели мистецьку акцію.

1 коментар

Залишити відповідь