Новини

Обстріли Нікопольщини, ніч без шахедних атак: події війни на Дніпропетровщині

На Нікопольщині постраждали двоє людей.

288Переглядів

Протягом минулого дня, 31 березня, агресор бив по Нікопольщині артилерією та дронами-камікадзе. Тероризував Нікополь, Марганецьку і Покровську громади.

Про це повідомили у ДніпроОВА.

У результаті обстрілів постраждали двоє людей. 54-річний чоловік та 46-річна жінка. Лікуватимуться амбулаторно.

Зайнялися приватний будинок, господарська споруда і гараж. Пожежу рятувальникам вдалося локалізувати.

Через ворожу атаку пошкоджені ще 3 оселі, 2 гаражі й стільки ж авто, лінія електропередач. Понівечені адмінбудівля, комунальне підприємство, АЗС.

Також росіяни били по Нікополю ввечері та на ранок, артилерією і безпілотниками. Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля й 3 приватні будинки. Загиблих і постраждалих не виявлено.

У ніч на 1 квітня росіяни вперше за довгий час не запускали ударні дрони-камікадзе по Україні.  Останній раз ніч минула без ворожих дронів 14 березня цього року, а до того — 14 жовтня 2024-го.

Начальник ДніпроОВА зранку повідомив, що у лікарні помер постраждалий внаслідок ворожої атаки на Дніпро ввечері 28 березня. Декілька днів медики боролися за життя 68-річного чоловіка.

Раніше “Особи” також інформували: У Жовтих Водах поховали двох загиблих захисників.

Залишити відповідь