Від вечора ворог атакував півтора десятки разів. Окрім дронів-камікадзе і важкої артилерії, застосував ще й РСЗВ “Град”.
Про ситуацію на ранок о 7.30 повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
За його інформацією, під ударом були Нікополь, Покровська, Мирівська, Марганецька і Червоногригорівська громади.
Зайнявся приватний будинок. Загалом пошкоджені 3 оселі й стільки ж господарських споруд. Понівечена агрофірма. Зачепило лінію електропередач і газогін.
Люди не постраждали.
Кілька фото руйнувань та пошкоджень, завданих ворожими обстрілами.
Протягом дня 6 серпня окупанти наносили удари по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Там постраждали троє людей. Чоловіки 46 і 57 років та 57-річна жінка. Лікуватимуться амбулаторно.
Були пошкоджені пожежний підрозділ, амбулаторія, дитсадок. Зайнявся приватний будинок. Загалом їх ворог понівечив 15. Побиті й 10 господарських споруд, авто, сонячні панелі, екскаватор. Зачепило лінії електропередач.
Раніше “Особи” також писали: У Нікополі через обстріли виникли пожежі, над Дніпропетровщиною вночі збили БпЛА.























