Ввечері 25 грудня ворог двічі атакував Нікополь. Спершу спрямував на місто FPV-дрон, потім обстріляв з важкої артилерії.
Про це повідомив в.о. начальника ДніпроОВА Владислав Гайваненко.
На щастя, минулося без загиблих і постраждалих.
У регіоні захисники неба збили ворожий безпілотник, повідомили в ПвК. Ще один ворожий дрон збили вчора вдень.
Протягом минулого дня, 25 грудня, агресор атакував Синельниківщину безпілотниками та КАБ. Під ударом були Петропавлівська, Миколаївська, Васильківська, Покровська громади. Понівечені багатоквартирний і з десяток приватних будинків. Пошкоджені інфраструктура, магазин, кілька авто. Зруйнований будинок культури.
Гатив ворог і по Нікопольщині, на яку спрямовував артилерію та БпЛА. Поцілив по Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській, Покровській – міській та сільській – громадах. Побиті 3 підприємства, 2 приватні оселі й стільки ж господарських споруд. Зачепило лінії електропередач.
Також “Особи” раніше писали: Вночі росіяни обстріляли Нікополь.



















