Новини

“Один приліт і 10 мільйонів гривень вщент!”: криворіжці виступають проти зведення Куба пам`яті в місті

Мешканці Кривого Рогу створили петицію, у якій просять виділені кошти для «Куба пам'яті» направити на допомогу ЗСУ.

562Переглядів

Збір підписів  під петицією триває з 17 червня до 16 вересня. Для розгляду пропозиції міською владою необхідно набрати 1000 підписів.

Про це йдеться у відповідній петиції на сайті виконкому Криворізької міської ради.

У тексті петиції вказується, що містяни вважають наразі недоцільним встановлення «Кубу пам’яті», на який виділили 10 мільйонів гривень.

«Війна не завершилася і невідомо коли закінчиться. Один приліт і 10 мільйонів гривень вщент! Ми вимагаємо, щоб ці кошти були направлені на допомогу армії, щоб загиблих було менше. Після перемоги встановимо величний пам’ятник, який залишиться на віки», — йдеться в петиції.

Нагадаємо, згідно з технічними вимогами тендерної документації, «Куб пам’яті» — це вулична конструкція з екранами та динаміками, яка транслює інформацію на тему пам’яті загиблих та померлих Героїв, патріотизму, культури та новин міста.

Мета її встановлення — створити постійний простір, де можна:

  • вшановувати пам’ять загиблих захисників України;
  • формувати національну свідомість і патріотизм через фото, відео, цитати та історії Героїв;
  • інформувати жителів і гостей міста про важливі події, рішення влади, культурні заходи та ініціативи;
  • створити інтерактивний публічний простір, який сприятиме єдності громади, відкритості та прозорості комунікації між містом і його мешканцями.

Раніше “Особи” також сповіщали: Петиція про відкладення вимог до сажотрусів набирає голоси.

Залишити відповідь