Новини

Окупанти обстріляли Нікопольщину «Градом»: загинула людина

Окупанти не перестають обстрілювати мирне населення Дніпропетровщини. Знову армія рф атакувала Нікопольський район. Внаслідок цього загинула людина.

187Переглядів

Сьогодні, 27 серпня, армія рф обстріляла Марганець Нікопольського району з РСЗВ «Град».

Про це повідомляє голова ДніпроОВА Сергій Лисак у Telegram.

Своїми жорстокими діями вони забрали життя людини – загинув 65-річний мешканець. Окрім того, за словами голови ДніпроОВА, було знищено гараж.

Додаткова інформація уточнюється.

Раніше “Особи” також сповіщали: Російська ракета зруйнувала готель у Кривому Розі, є загиблі.

Залишити відповідь