Новини

Окупанти завдавали ударів по п’яти громадам Нікопольщини, поранено троє людей

Протягом вихідних ворожі війська продовжували тероризувати Нікопольський район. Там поранено троє людей, є пошкодження осель та автівок та суттєві руйнування.

235Переглядів

28 грудня на лінію «102» надійшло майже чотири десятки заяв та повідомлень від громадян про ворожі удари. Вночі 29 грудня атаки повторилися.

Про це повідомили у ГУНП Дніпропетровщини.

Росіяни цілили по Нікополю, Покрову, селах Марганецької, Червоногригорівської та Покровської сільській територіальній громади. На місці події слідчі зафіксували пошкодження інфраструктури, автозаправної станції, приватних осель, господарських споруд, вантажівки та легкових авто, одне з яких повністю знищене, а також ліній електропередач. У будівлях потрощило дахи, стіни та фасади, вилетіло віконне скло, понівечено огорожі.

Як повідомили у ДніпроОВА, у неділю, 29 грудня, через влучання ворожого дрону-камікадзе у Марганецькій громаді, що на Нікопольщині, постраждали три людини. 77-річний чоловік госпіталізований у вкрай тяжкому стані. У нього серйозне поранення голови. Лікарі борються за життя.

З мінно-вибуховою травмою доправлена до медзакладу й жінка 38 років. Ще один 65-річний чоловік отримав допомогу і перебуватиме під амбулаторним наглядом.

Також пошкоджені АЗС і дві легкові автівки.

До кінця дня  агресор майже три десятки разів атакував Нікопольщину. Бив з важкої артилерії, застосовував fpv-дрони. Під прицілом ворога були районний центр, Мирівська, Червоногригорівська та Марганецька громади.

Сьогодні, 30 грудня, з ранкового повідомлення очільника ДніпроОВА відомо, що агресор продовжував атакувати Нікополь. Ввечері скинув на місто боєприпас з БпЛА. Вночі – обстріляв з важкої артилерії.

Загиблих і постраждалих не додалося.

Також протягом останньої ночі оборонці неба знищили над областю 3 ворожі безпілотники.

Раніше “Особи” також інформували: У Нікополі російський дрон на одному з ринків поранив восьмеро людей.

Залишити відповідь