У Нікопольському, Криворізькому та Синельниківському районах сили ППО збили 5 ворожих шахедів та 4 ракети. Постраждали троє людей — чоловіки 30, 41 і 63 років. Двоє з них госпіталізовані до лікарні в стані середньої тяжкості.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
У Нікопольському районі пошкоджено сім приватних осель, п’ять господарських споруд, автівки та лінії електропередачі. В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
“Ворог не змінює свою тактику, армія рф прицільно гатить по цивільній інфраструктурі. Мета одна – тероризувати мирне населення і зневірити наших людей. Тримаймося. За усі військові злочини, скоєні проти України, настане справедлива відплата”, – написав Микола Лукашук.
Він також додав, що вночі ворог завдав масованого удару по обʼєктах цивільної енергетичної інфраструктури України.
У ДТЕК повідомили, що армія рф вдарила по одній з теплоелектростанцій ДТЕК. Поранено трьох енергетиків. Обладнання станції серйозно пошкоджено. Зараз проводяться заходи для ліквідації наслідків атаки. За три місяці енергетична інфраструктура компанії була атакована сьомий раз.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині відновлять рух дві електрички, що не курсували через обмеження електроспоживання”.
























