Новини

Освітян запрошують на (не)конференцію у Дніпрі

До участі запрошують усіх зацікавлених представниць та представників освітянської сфери.

326Переглядів

У червні відбудеться Міnі-EdCamp Dnipro – 2025. До участі запрошують освітян з Дніпра та області. Тема заходу – “Гендер та психічне здоров’я: як підтримати молодь в умовах стресу”.

Про це повідомляє “Громадський простір”.

Цього року захід із урахуванням безпекової ситуації відбудеться у онлайн-форматі.

Реєстрація – за посиланням. Зареєструватися можна до 23:59 30 травня 2025 року.

Захід проводиться для підтримки освітян, які працюють у непростих умовах сьогодення. Разом ми будемо шукати ефективні рішення, як зберегти психологічний добробут здобувачів і педагогів, як реагувати на виклики сучасності та будувати чутливе до потреб молоді освітнє середовище.

Спікерки/спікери заходу – експертки у галузі освіти, практичні психологині, представниці громадських організацій, що працюють із дітьми та молоддю, науковиці, медійники, які представлять цікаві та змістовні доповіді в рамках теми заходу, поділяться яскравими ідеями та корисними напрацюваннями.

Запрошуємо до участі освітянок/освітян з Дніпра та області, шкільних психологів, педагогів, які працюють з дітьми у позашкільних закладах та усіх зацікавлених фахівців!

Організатори заходу – Гендерний клуб “Дніпро”.

Раніше “Особи” також писали: У Павлограді запрошують на курс по соціальному підприємництву.

Залишити відповідь