У червні відбудеться Міnі-EdCamp Dnipro – 2025. До участі запрошують освітян з Дніпра та області. Тема заходу – “Гендер та психічне здоров’я: як підтримати молодь в умовах стресу”.
Про це повідомляє “Громадський простір”.
Цього року захід із урахуванням безпекової ситуації відбудеться у онлайн-форматі.
Реєстрація – за посиланням. Зареєструватися можна до 23:59 30 травня 2025 року.
Захід проводиться для підтримки освітян, які працюють у непростих умовах сьогодення. Разом ми будемо шукати ефективні рішення, як зберегти психологічний добробут здобувачів і педагогів, як реагувати на виклики сучасності та будувати чутливе до потреб молоді освітнє середовище.
Спікерки/спікери заходу – експертки у галузі освіти, практичні психологині, представниці громадських організацій, що працюють із дітьми та молоддю, науковиці, медійники, які представлять цікаві та змістовні доповіді в рамках теми заходу, поділяться яскравими ідеями та корисними напрацюваннями.
Запрошуємо до участі освітянок/освітян з Дніпра та області, шкільних психологів, педагогів, які працюють з дітьми у позашкільних закладах та усіх зацікавлених фахівців!
Організатори заходу – Гендерний клуб “Дніпро”.
Раніше “Особи” також писали: У Павлограді запрошують на курс по соціальному підприємництву.



















